ALBANIA: SUPERLIGA
13:00 Luftetari Gjirokastra Kukesi
16:00 KF Tirana Bylis
ASIA: AFC CHAMPIONS LEAGUE - QUALIFICATION
09:00 Bunyodkor Al Zawraa
ASIA: AFC CHAMPIONSHIP U23 - PLAY OFFS
10:15 Saudi Arabia U23 Uzbekistan U23
13:15 Australia U23 South Korea U23
ASIA: AFC CUP - QUALIFICATION - PLAY OFFS
08:30 Lalenok PSM Makassar
11:00 Svay Rieng Master 7
12:15 Indera Yangon Utd
13:30 Defenders FC Paro
BELGIUM: BELGIAN CUP
19:45 Club Brugge KV Waregem
BOLIVIA: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT Blooming1 1Santa Cruz
19:00 Aurora Real Potosi
19:00 Guabira Always Ready
20:00 Bolivar Vinto
BRAZIL: CAMPEONATO ALAGOANO
23:00 Esportivo Olhodaguense CSA
BRAZIL: CAMPEONATO CARIOCA - TACA GUANABARA
19:00 Macae Boavista
19:00 Volta Redonda Cabofriense
BRAZIL: CAMPEONATO CATARINENSE
22:00 Criciuma Concordia
BRAZIL: CAMPEONATO CEARENSE - FIRST STAGE
18:30 Horizonte Floresta EC
18:30 Pacajus Ferroviario
23:00 Barbalha Atletico-CE
BRAZIL: CAMPEONATO GAUCHO - FIRST STAGE
23:00 Gremio SER Caxias
23:00 Pelotas Novo Hamburgo
23:00 Ypiranga FC Sao Luiz
BRAZIL: CAMPEONATO GOIANO
23:30 Anapolis Vila Nova FC
23:30 Crac Go Goianesia
23:30 Goiania Ipora
23:30 Jaragua Anapolina
BRAZIL: CAMPEONATO MATOGROSSENSE
23:10 Cuiaba Esporte Nova Mutum
BRAZIL: CAMPEONATO MINEIRO
FT Uberlandia0 1Atletico-MG
23:00 Tupynambas Tombense
23:30 America MG Caldense
BRAZIL: CAMPEONATO PARAIBANO
23:15 Cajazeirense de Desportos Nacional de Patos
23:15 Treze PB CSP
BRAZIL: CAMPEONATO PARANAENSE
22:30 Londrina Cianorte
23:00 Athletico-PR Parana S.T.C.
23:00 Cascavel Operario
23:00 Toledo Uniao PR
BRAZIL: CAMPEONATO PAULISTA
22:15 Internacional de Limeira Guarani
20:00 Novorizontino Oeste
22:15 Ituano Palmeiras
BRAZIL: CAMPEONATO POTIGUAR - FIRST STAGE
23:00 America RN ABC
23:00 Assu RN CE Forca E Luz
23:00 Potiguar Palmeira da Una
BRAZIL: CAMPEONATO SERGIPANO - FIRST STAGE
18:30 Dorense Frei Paulistano
BRAZIL: CAMPEONATO SUL-MATOGROSSENSE
23:30 Aguia Negra Aquidauanense
CHILE: CHILEAN CUP
21:30 U. De Chile Colo Colo
COSTA RICA: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA
21:00 Limon Herediano
21:00 Universitarios Alajuelense
CYPRUS: CYPRUS CUP
14:00 Omonia Ermis
15:00 Doxa Paralimni
16:00 Karmiotissa AEK Larnaca
17:00 Apollon APOEL
CZECH REPUBLIC: TIPSPORT LIGA
09:30 Dun. Streda Nitra
10:00 Brno Skalica
09:30 Dukla Prague Pribram
EL SALVADOR: PRIMERA DIVISION - CLAUSURA
21:00 11 Deportivo Municipal Limeno
21:15 Jocoro Metapan
21:30 El Vencedor Chalatenango
ENGLAND: CHAMPIONSHIP
19:45 Nottingham Reading
19:45 Charlton Fulham
ENGLAND: PREMIER LEAGUE
20:15 Manchester Utd Burnley
19:30 Leicester West Ham
19:30 Tottenham Norwich
ENGLAND: PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
13:00 Charlton U23 Crystal Palace U23
FRANCE: COUPE DE LA LIGUE
20:00 Reims Paris SG
GIBRALTAR: NATIONAL LEAGUE - RELEGATION GROUP
19:30 Glacis United Boca Gibraltar
INDIA: ISL
14:00 Bengaluru Odisha
ITALY: COPPA ITALIA
19:45 Juventus AS Roma
ITALY: PRIMAVERA 1
13:30 Sampdoria U19 Inter U19
ITALY: SERIE C - GROUP B
15:00 Sudtirol Vis Pesaro
19:45 L.R. Vicenza Modena
17:30 Imolese Rimini
19:45 Padova Virtus Verona
19:45 Sambenedettese Fano
17:30 Cesena Carpi
17:30 Ravenna Fermana
19:45 FeralpiSalo Reggio Audace
LESOTHO: PREMIER LEAGUE
13:30 Lioli Defence Force
MEXICO: COPA MEXICO - PLAY OFFS
FT Queretaro3 2Juarez
FT Venados1 1Pachuca
HT' Atl. San Luis0 0Club Tijuana
HT' Guadalajara Chivas0 1Dorados de Sinaloa
MOROCCO: BOTOLA PRO
18:00 Raja Casablanca Mouloudia Oujda
NETHERLANDS: KNVB BEKER
19:45 Ajax Spakenburg
17:30 Heracles Vitesse
19:45 Heerenveen Willem II
PORTUGAL: LEAGUE CUP - PLAY OFFS
19:45 Guimaraes FC Porto
PORTUGAL: LIGA REVELACAO U23
11:45 Estoril U23 Sporting U23
QATAR: DIVISION 2
15:00 Al-Kharitiyath Al Mesaimeer
15:00 Al Markhiya Al Bidda
15:00 Al Muaidar Al-Waab
15:00 Lusail Shamal
SAUDI ARABIA: DIVISION 1
12:30 Al-Kawkab Al Taee
12:45 Al Bukayriyah Al Jeel
12:55 Al Ain Al Khaleej
14:55 Al-Nahda Al Batin
15:45 Al Ansar Ohod
SIERRA LEONE: PREMIER LEAGUE
19:00 Ports Authority Central Parade
SOMALIA: NATION LINK TELECOM CHAMPIONSHIP
12:30 Dekedda Jazeera
SOUTH AFRICA: GLADAFRICA CHAMPIONSHIP
13:30 Real Kings Ajax Cape Town
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 10
16:45 Puente Genil Ceuta
SPAIN: TERCERA DIVISION - GROUP 2
19:30 L'Entregu Caudal Deportivo
TANZANIA: LIGI KUU BARA
13:00 Mwadui Azam
13:00 Ruvu Shooting Kinondoni MC
13:00 Singida United Young Africans
TRINIDAD AND TOBAGO: PRO LEAGUE
00:00 Morvant Caledonia Utd La Horquetta
23:00 Sando Defence Force
TURKEY: TURKISH CUP
11:00 Kasimpasa Alanyaspor
14:00 Goztepe Antalyaspor
17:30 Besiktas Erzurum BB
WORLD: BANGABANDHU GOLD CUP - PLAY OFFS
11:00 Palestine Seychelles
WORLD: CLUB FRIENDLY
01:00 G-Osaka V-Varen Nagasaki
01:00 Mito Omiya Ardija
08:00 Para South Adelaide
09:00 U. Cluj Ariesul Turda
10:00 FK Pardubice Liberec B
10:00 Leczna Lublin
10:00 Liberec Chrudim
10:00 L. Mikulas Trinec
10:00 Rad Beograd Sindjelic Beograd
10:00 Zaglebie Sosnowiec GKS Jastrzebie
14:00 Duna Aszfalt Kecskemeti TE
12:00 Senica Dubnica
12:30 Slavia Prague Usti nad Labem
13:00 Botev Plovdiv Dinamo Tbilisi
13:00 Chertanovo M. Dunav Ruse
13:00 Cracovia Partizan
13:00 Din. Bucuresti Krasnodar
13:00 Gyirmot Sered
13:00 LKS Lodz FK Zorya Luhansk
13:00 Mas Taborsko Varnsdorf
13:00 Odra Opole Mieszko
13:00 Olimpik Donetsk Sp. Subotica
13:00 Polkowice Piast Zmigrod
13:00 Poprad Presov
13:00 Ried Tirol
13:00 Sochi St. Polten
13:00 Teplice Slask Wroclaw
13:00 Trencin Gornik Z.
13:00 Trnava FC Botosani
13:00 VfL Osnabruck Verl
13:00 Wisla Plock Slovan Bratislava
14:00 Arsenal Tula Keshla
14:00 Domzale Budafoki
14:00 Dubrava Dugo Selo
14:00 Heidenheim A. Lustenau
14:00 Legia FK Vozdovac
14:00 Odense Helsingborg
14:00 Piast Gliwice Ludogorets
14:00 Rijeka Triglav
14:00 Wisla Sileks
14:30 FCSB Jeonbuk
14:30 Lech Poznan Astra
15:00 Dundalk CFR Cluj
15:00 Ulm Turkgucu Munchen
15:30 Austria Vienna Vasas
16:00 Kromeriz Vyskov
16:00 Mura Beltinci
16:30 Sesvete Zagorec K.
17:00 Dusseldorf II Steinbach Haiger
17:30 Halberstadt SV 1890 Westerhausen
17:30 Holstein Kiel Flora
17:30 Roskilde B.93
18:00 Kapfenberg Drassburg
18:00 Lichtenberg Mahlsdorf
18:00 Meuselwitz Einheit Rudolstadt
18:00 Xamax La Chaux-De-Fonds
18:30 Duisburger SSVg Velbert
18:30 Pesch TuRU Dusseldorf
18:30 Wiener Sportklub Floridsdorfer AC
19:45 Derry City Finn Harps
10:00 Ostrava Ruzomberok
10:00 Sparta Prague Jihlava
12:00 Randers FC Vendsyssel
ZAMBIA: SUPER LEAGUE
13:00 Buildcon ZESCO
13:00 Zanaco Nakambala Leopards

REZULTATE SI SCORURI LIVE FOTBAL